Zgłoś produkt/usługę

kunsztyk certyfikat

Znamy zwycięzców II edycji konkursu "Kunsztyk Warnijski"!

6 lipca 2024 r. podczas Kiermasu Tradycji, Dialogu i Zabawy w Bałdach ogłosiliśmy 12 nowych Kunsztyków Warnijskich. Zwycięzcy przez dwa lata mogą korzystać z certyfikatu i posługiwać się logo Kunsztyku.

Stowarzyszenie Miast, Gmin i Powiatów - Szlak Świętej Warmii będzie promować produkty i usługi z certyfikatem podczas wszystkich wydarzeń organizowanych przez Członków Stowarzyszenia, a także na targach gorpodarczych i turystycznych, na których będziemy obcecni.

Informacja o kunsztykach pojawi się na stronach internetowych Szlaku Świętej Warmii, członków stowarzyszenia i partnerów. Co roku wydajemy folder, który rozdajemy podczas imprez targowych, na których wyróżnione produkty są prezentowane i sprzedawane. Kunsztyki mogą być wykorzystywane przez warmińskie samorządy jako oryginalne, lokalne gadżety promocyjne.

Korzystać z nich mogą także lokalni hotelarze, restauratorzy, punkty informacji turystycznej itp. Lista kunsztyków warmińskich będzie aktualizowana każdego roku, tuż przed sezonem turystycznym.

Warnijskie Kunsztyki 2024:

• Broszka "Usta Kopernika" (You by Tokarska, Agnieszka Tokarska, Olsztyn)
  • Grafika Kopernika "O Warmio moja miła" ( Markowicz.Art, Agnieszka Markowicz, gm. Barczewo)
  • Zabytki Warmińskie w technice decoupage ( Agnieszka Gortat, gm. Pieniężno)
  • Para Warmińska i konik (MIller i Paskudy, Anna Lewandowska, Olsztyn)
  • Sucha Warmińska z jelenia (Dzika Wędzarnia, Patryk Paszkiewicz, gm. Purda)
  • Kapelusze ze Skolit (Mad Hat, Julia KOwalczyk, gm. Świątki)
  • Warmiński Frasobliwy (Stanisław Chorążyczewski, gm. Pienięzno)
  • Świeca sojowa "Warmiński bez" (Aroma Astra Rękodzieło, Ewa Letka-Kutryb, gm. Pieniężno)
  • Artystycznie malowane przystanki (Pracownia Artystyczna Ekologia, Anna Wojszel, gm. Barczewo)
  • Skórki owocewe "Warmińskie jabłko i malina" (Gpspodarstwo Ogrodnicze Joanna Walkiewicz)
  • Ser owczy "Czarna Owca" (Owczarnia Lefevre, magdalena i Stefan Lefevre, gm. Jeziorany)