II Warmińskie Forum Gospodarcze

O potencjale gospodarczym, uzdrowiskowym i turystycznym Warmii dyskutowano w Lidzbarku Warmińskim podczas II Warmińskiego Forum Gospodarczego Szlaku Świętej Warmii.

AGENDA WYDARZENIA 10 września 2024 r.

9:00 powitanie

9:10 wystąpienia gospodarzy Forum (Starosta Lidzbarski Dariusz Iskra, Starosta Olsztyński Andrzej Abako)

9:20 wystąpienia Patronów Honorowych (Wojewoda Warmińsko-Mazurski Radosław Król, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Marcin Kuchciński)

9:30 „Na zdrowie, tu Warmia! Turystyka uzdrowiskowa”. Jak wykorzystać potencjał medyczny i uzdrowiskowy Warmii? (Łukasz Łukaszewski Dyrektor Departamentu Zdrowia UM, Jacek Wiśniowski burmistrz Lidzbarka, Damian Krasiński burmistrz Fromborka, Wioletta Śląska-Zyśk Warmińsko-Mazurskie Centrum Chorób Płuc, Piotr Baczewski Prezes Stowarzyszenia „Jesteśmy Razem”, Michał Danowski Acces Medica, Maciej Zinka Meden Inmed)